Wysyłka

Czas przetwarzania:Zamówienia są zazwyczaj przetwarzane i wysyłane w ciągu 1-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności. Dokładamy wszelkich starań, aby realizować zamówienia tak szybko, jak to możliwe, a po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem i informacjami o śledzeniu.

Miejsca docelowe wysyłki:Obecnie wysyłamy na adresy w Polsce,Wielkiej Brytanii, Europie i USA.

Szacowany czas Dostawy:

  • Standard wysyłka: [ 5-10 dni roboczych]
  • Należy pamiętać, że są to szacunkowe czasy dostawy, a rzeczywisty czas dostawy może się różnić ze względu na nieprzewidziane okoliczności lub opóźnienia przewoźnika.

Śledzenie zamówienia:Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem i informacjami o śledzeniu. Możesz śledzić swoje zamówienie za pomocą podanego numeru śledzenia za pośrednictwem witryny przewoźnika.

International Shipping: For international orders, please be aware that customs and import duties may be applied and are the responsibility of the customer. Customs regulations vary widely between countries, so please check with your local customs office for more information.

Brakujące lub zaginione paczki: 

Nie ponosimy odpowiedzialności za zagubione lub skradzione paczki, które zostały oznaczone jako dostarczone przez przewoźnika

Jeśli uważasz, że Twoja paczka została zagubiona lub skradziona, skontaktuj się bezpośrednio z przewoźnikiem i złóż reklamację

Zwroty zamówienia:

Informujemy ze smutkiem,że zwrotów NIE przyjmujemy!

Dziękujemy za robienie zakupów z nami!